Кредити онлайн на карту без відмов до 15 000 грн

В період економічної нестабільності в Україні мікропозики отримало велику популярність у населення. Банки згорнули кредитування, не видавали дрібні суми на особисті потреби населення. МФО запропонували альтернативу — термінові гроші до зарплати на малий строк. Оформлення онлайн кредиту на картку віднімає не більше 15 хвилин, а гроші відразу з'являються в кишені.

Короткая форма заявки
Miloan

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый кредит до 6 000 грн бесплатно
Эксклюзив
7
CreditPlus
7

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 6000 грн под 0,01% для новых пользователей
Выиграй 10 000 грн
8
Moneyveo.ua
8

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • до 10 000 грн под 0.01%
6
Dinero UA
6

Последний кредит выдан 1 час. назад

0.01 %
Ставка в день
3 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7
 • Первый займ под 0%
 • Низкая ставка на повторный кредит
-50% на первые два кредита
SOS CREDIT
24

Последний кредит выдан 1 час. назад

1.6 %
Ставка в день
432 грн
Переплата
 • Без звонков и уточнений
 • Без загрузки документов
 • Без указания контактов родственников и коллег
 • Выдача 24/7

 

Наш сервіс відстежує актуальні та вигідні умови видачі кредитів онлайн без довідки про доходи. Максимальна сума угоди не перевищує 15 000 грн. Велика частина кредиторів готова надати гроші цілодобово, якщо у позичальника є в наявності паспорт або ІНН. Гроші видають на термін від декількох днів до місяця.

Чому вигідно та зручно взяти кредит онлайн на карту

Вулиці українських міст та всесвітня павутина заповнена рекламою мікрокредитування. Багато компаній готові видати онлайн кредит на малий строк на будь-які цілі. Не варто плутати МФО з рекламою кредитів на стовпах. Мікропозики сьогодні надають за допомогою високотехнологічних програм. Такі компанії повністю автоматизували процес видачі грошей, тому не люди, а машина аналізує дані позичальників, а після говорить своє рішення про надання кредиту тій або іншій фізичній особі.

Послугами МФО користуються українці, коли треба швидко розв'язувати свої фінансові питання. До них відносять оплату навчання, дня народження в кафе, купівлю ліків, ремонт або заміну побутової техніки та ін. Дрібні приватні підприємці намагаються за допомогою позики поповнити оборотний капітал для купівлі товарів. Усіх об'єднує одне. Кредит онлайн на картку вони отримують швидко і без бюрократичної тяганини.

До переваг мікрокредитування можна віднести:

На відміну від банківських безвідсоткових кредитів, ви дійсно повернете саме стільки скільки узяли. За час погашення безкоштовного кредиту на карту онлайн можна зрозуміти зручність роботи сервісу, і знову звернутися за мікропозикою.

До мінусів отримання мікрокредиту можна віднести:

Є думка, що мікрокредити розвинені тільки в економічно відсталих країнах. Але це помилка. У багатьох розвинених країнах, як Польща, наприклад, активно використовують такі види кредитування. Люди до них звертаються, бо дуже потрібні гроші. Там розвивається ринок термінових кредитів до €500, який щорічно зростає на 5 -10%. Комфортні фінансові послуги допомагають поліпшити якість життя громадян.

Як взяти кредит на банківську карточку

Система приймає будь-яку картку українського банку, тому гроші можна буде зняти у будь-якому банкоматі міста. Внаслідок цієї особливості позики від МФО не лише вигідні, але і безпечні. Отримані кошти можна направити на купівлю будь-якого товару, послуги.

Ось процедура як узяти мікропозику онлайн:

 1. Вивчіть всі кредитні варіанти на сторінці, виберіть найоптимальнішу програму. Якщо заповнити заявку в декілька компаній, то можна підвищити свої шанси на отримання кредиту.
 2. Натисніть на кнопку "Отримати позику", а далі — заповните потрібні поля для отримання кредиту.
 3. Вкажіть свої дані в порожні поля заявки — ФІО, ідентифікаційний номер, 16 цифр картки.
 4. Дочекайтеся відповіді по заявці.
 5. Отримавши позитивне рішення, вивчите електронний договір на отримання кредиту.
 6. Переконайтеся, що ви можете повернути позику вчасно. Заборгованість по кредиту може обернутися високими відсотками, а також зіпсує вашу кредитну історію.

Після підписання електронного договору гроші миттєво зарахують на вашу картку. Угода онлайн має повну юридичну силу.

Правове регулювання кредитів онлайн на карту

Для того щоб взяти швидкий кредит онлайн на карту треба підписати договір. Оскільки співпраця між клієнтами і кредитною компанією проходить онлайн, то фізичного підписання договору не відбувається. МФО спираються в цій частині на ст. 5-8 ЗУ "Про електронні документи та електронний документообіг". Успішно використовується термін "електронний кредитний договір".

Відразу після проходження скорингової перевірки, система надсилає договір на пошту позичальника. Тому необхідно заздалегідь вивчити його, погодитися з його пунктами, поставити електронний підпис. Робиться це за допомогою СМС-розсилки на мобільник. Даються цифри, які треба вставити у відповідне віконце.

Електронний договір має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Уважно читайте договір перед тим, як його підписати. Ознайомтеся зі штрафними санкціями та пенею за прострочення, а також наявністю додаткових платежів при оформленні. Взаємодії між кредитором і позичальником регулюється ст. 1054-1057 ГКУ.

Як вчасно погасити кредит

Погашення кредиту можна провести таким чином:

 1. Через особистий кабінет користувача на сайті компанії. Для цього треба пройти швидку авторизацію на сайті вашого МФО, зайти в особистий кабінет, натиснути розділ "Оплата", вказати суму, а після виконати операцію. Погашення проходить швидко через карту банку. Додаткова комісія при цьому не стягується.
 2. Через сайт мікрофінансової компанії без проходження авторизації. Операція відбувається без комісії. Сплатити позику можна не лише самому позичальникові особисто, а й третім особам, які хочуть зробити це за нього. Для цього слід вказати номер згоди, свій мобільний номер телефону, реквізити картки, з якою треба виконати списання коштів. Після чого натиснути кнопку "Сплатити".
 3. Через спеціальні платіжні сервіси Portmone, Easypay або термінали iBox, EasySoft. В усіх випадках треба погасити комісію посередника.

Якщо при оформленні кредиту натрапили на труднощі, то звертайтеся в колл-центр МФО, де намагаєтеся отримати позику. Фахівці нададуть кваліфіковану безкоштовну консультацію. Після з'ясування усіх питань кредит дадуть за короткий час, тому у будь-якій життєвій ситуації ви можете отримати позику терміново.

Наш портал є сервісом для порівняння популярних і вигідних кредитних програм на ринку України й не здійснює видачу кредитів. Уся інформація по пропозиціях на сайті отримана від офіційних представників фінансових компаній.